KONTAKT
KMS SERVICE

 

Du er altid velkommen til at kontakte os vedr. spørgsmål, eller hvis du søger yderligere information. Vi sidder klar alle hverdage kl. 7.30-16.00.


Tlf.: +45 31 37 20 38 

Email: info@k-m-service.dk

Faktura: invoice@k-m-service.dk

059 Kopi

AALBORG

Gartnervej 8

9200 Aalborg SV

BORDING

Tietgensvej 1

7441 Bording

BREDSTEN

Industriparken 6

7182 Bredsten

Salg

Anders Klostergaard

Anders Klostergaard

Direktør / Salg anders@k-m-service.dk
+45 30 34 21 38
Ole Karlsen

Ole Karlsen

Salg ok@eltruck.dk
+45 20 96 00 92

Administration

Gina Ilum Gade

Gina Ilum Gade

Serviceleder gina@k-m-service.dk
+45 51 80 20 38
Mikael Nielsen

Mikael Nielsen

Reservedelsansvarlig mikael@k-m-service.dk
+45 40 19 74 88
Yasmin Nielsen

Yasmin Nielsen

Regnskab yasmin@k-m-service.dk
+45 21 99 80 38
Rebekka Klostergaard

Rebekka Klostergaard

Administrativ assistent rebekka@k-m-service.dk
Steffen Vestergaard

Steffen Vestergaard

Administrativ assistent steffen@k-m-service.dk

Serviceteknikere

Søren Christensen

Søren Christensen

Servicetekniker/Værkstedsleder soeren@k-m-service.dk
Tor Etefors

Tor Etefors

Servicetekniker tor@k-m-service.dk
Lars Petersen

Lars Petersen

Servicetekniker lars@k-m-service.dk
Poul Erik Therkelsen

Poul Erik Therkelsen

Servicetekniker poulerik@k-m-service.dk
Tim Blaaberg

Tim Blaaberg

Servicetekniker tim@k-m-service.dk
Leif Gundestrup Møller

Leif Gundestrup Møller

Servicetekniker leif@k-m-service.dk

KONTAKT