KONTAKT
KMS SERVICE

 

Du er altid velkommen til at kontakte os vedr. spørgsmål, eller hvis du søger yderligere information. Vi sidder klar alle hverdage kl. 7.30-16.00.


Tlf.: +45 31 37 20 38 

Email: info@k-m-service.dk

Faktura: invoice@k-m-service.dk

061

AALBORG

Gartnervej 8

9200 Aalborg SV

BORDING

Tietgensvej 1

7441 Bording

BREDSTEN

Industriparken 6

7182 Bredsten

LINDØ

Kystvejen 100b, 1. dør 7

5330 Munkebo

Salg

Anders Klostergaard

Anders Klostergaard

Direktør / Salg anders@k-m-service.dk
+45 30 34 21 38
Ole Karlsen

Ole Karlsen

Salg ok@eltruck.dk
+45 20 96 00 92

Administration

Mikael Nielsen

Mikael Nielsen

Reservedelsansvarlig mikael@k-m-service.dk
+45 40 19 74 88
Yasmin Nielsen

Yasmin Nielsen

Regnskab yasmin@k-m-service.dk
+45 21 99 80 38
Heidi Pedersen

Heidi Pedersen

Key Account Coordinator heidi@k-m-service.dk
+45 29 23 20 38
Rebekka Klostergaard

Rebekka Klostergaard

Administrativ assistent rebekka@k-m-service.dk
Steffen Vestergaard

Steffen Vestergaard

Administrativ assistent steffen@k-m-service.dk

Serviceteknikere

Søren Christensen

Søren Christensen

Servicetekniker/Værkstedsleder soeren@k-m-service.dk
Tor Etefors

Tor Etefors

Servicetekniker tor@k-m-service.dk
Lars Petersen

Lars Petersen

Servicetekniker lars@k-m-service.dk
Poul Erik Therkelsen

Poul Erik Therkelsen

Servicetekniker poulerik@k-m-service.dk
Leif Gundestrup Møller

Leif Gundestrup Møller

Servicetekniker leif@k-m-service.dk
Erik Feldfoss

Erik Feldfoss

Servicetekniker erik@k-m-service.dk
Claus Nielsen

Claus Nielsen

Servicetekniker claus@k-m-service.dk

KONTAKT