fbpx

Nålemagervej 11
7490 Aulum

Tlf.: +45 31 37 20 38
info@k-m-service.dk

Faktura e-mail:
invoice@k-m-service.dk

Gartnervej 8
9200 Aalborg SV.

Tlf.: +45 31 37 20 38
info@k-m-service.dk

MEDARBEJDERE

Ledelse

Anders Klostergaard

Anders Klostergaard

Direktør / Salg

anders@k-m-service.dk
Tlf.: +45 30 34 21 38

Gina Ilum Gade

Gina Ilum Gade

Serviceleder

gina@k-m-service.dk
Tlf.: +45 51 80 20 38

Ole Karlsen

Ole Karlsen

Salg

ok@eltruck.dk
Tlf.: +45 20 96 00 92

Administration

Yasmin Nielsen

Yasmin Nielsen

Regnskab

yasmin@k-m-service.dk
Tlf.: +45 21 99 80 38

Nicolai Gade Christensen

Nicolai Gade Christensen

Salgssupport / reservedele

nicolai@k-m-service.dk
Tlf.: +45 25 58 80 38

Serviceteknikere

Søren Christensen

Søren Christensen

Servicetekniker / Værkstedsleder, Aulum

soeren@k-m-service.dk

Bjarke Juhl

Bjarke Juhl

Servicetekniker

bjarke@k-m-service.dk

 

 

Jacob Olsen

Jacob Olsen

Servicetekniker

jacob@k-m-service.dk

 

 

Rasmus Plougmann

Rasmus Plougmann

Servicetekniker

rasmus@k-m-service.dk

Leif Christiansen

Leif Christiansen

Servicetekniker

leif@k-m-service.dk

Laust Schrøder

Laust Schrøder

Servicetekniker

laust@k-m-service.dk

Emil Christensen

Emil Christensen

Servicetekniker

emil@k-m-service.dk

Lars Petersen

Lars Petersen

Servicetekniker

info@k-m-service.dk

Lars Nielsen

Lars Nielsen

Servicetekniker

info@k-m-service.dk

Poul Erik Therkelsen

Poul Erik Therkelsen

Servicetekniker

info@k-m-service.dk

Jan Olsen

Jan Olsen

Servicetekniker

jan@k-m-service.dk

KMS SERVICE

KMS Service kan, som din
partner, håndtere både salg,
leje, leasing og service uden
inddragelse af tredjepart.

AULUM

KMS Service A/S
Nålemagervej 11
7490 Aulum

AALBORG

KMS Service A/S
Gartnervej 8
9200 Aalborg SV

KONTAKT OS

+45 31 37 20 38
info@k-m-service.dk